• en
  • fa

آموزش

شرکت مهندسی امتداد مفتخر به ارائه دوره های آموزشی با قابلیت بالا و متناسب با استانداردهای جهانی می باشد. گستره وسیعی از دوره های آموزشی استثنایی ما آن دسته از مهارت ها و دانشی را که می توانند در جهت پشتیبانی از شرکت ها برای نیل به اهداف برجسته آن ها با کارایی و سرعت بیشتر، مورد استفاده قرار گیرند، ارائه می دهد. این موضوع به شرکت ها در رسیدن به تکامل آموزشی و نیازمندی های توسعه ای، در محیط های کاری پویا و در حال تحول کمک خواهد کرد.

دوره های سفارشی
شرکت مهندسی امتداد بهترین متخصصین سرتاسر جهان را متناسب با نیازهای علمی شما به دفتر کار شما می آورد.

حوزه آموزشی
دوره های آموزشی سطح بالای ما در زمینه صنعت نفت و گاز به شرکت هایی که قصد دارند در زمره ی پیشگامان در زمینه ی تخصصی حرفه ای و تجاری خود باشند، کمک خواهد کرد. گستره دوره های آموزشی ما قادر به پاسخگویی به نیازهای مهندسینی است که علاقمند به صنایع بالادستی، میان دستی و پائین دستی در زمینه نفت و گاز هستند
همچنین این شرکت خدمات آموزشی در استانداردهای بین المللی در زمینه های صنعت بیمه، بانکداری و تامین مالی (در راستای خدمات مرتبط با صنعت انرژی) ارائه می دهد.

دوره های فنی
طراحی و اجرای خطوط لوله خشکی و دریایی، دوره های مرتبط با حفاری، مدل سازی مخازن، کارگاه HAZOP، آموزش های HSE، آموزش طراحی تجهیزات مختلف مانند طراحی و مهندسی کمپرسور، طراحی و مهندسی پمپ ها، طراحی و مهندسی مخازن تحت فشاربر اساس سیلابس استاندادهای جهانی، از نمونه دوره های فنی شرکت مهندسی امتداد هستند.

دوره های مدیریت
مدیریت پروژه، مدیریت مناقصه و قرارداد، مدیریت خرید، بیمه پروژه و تامین مالی و اعتبار سرفصل های دوره های آموزشی شرکت مهندسی امتداد است که سازگار با نیازهای مجموعه شرکت های دخیل در پروژه های عظیم می باشد. با استفاده از تیم تخصصی بین المللی ما در مدیریت پروژه و رشته های مرتبط با آن، مشتریانمان را به این اطمینان می رسانیم که دوره های آموزشی سطح بالای ما، آنان را به سوی افق جدیدی درفضای کسب و کار تجاری، هدایت خواهد کرد.

همکاری با انستیتوها و دانشگاه ها
شرکت مهندسی امتداد به عنوان یک شرکت مستفل مشاوران حرفه ای، با دیگر دانشگاه ها و انستیتو های آکادمیک و سطح بالای حرفه ای و تخصصی، در جهت غنا و توسعه دوره های خود و ارائه دوره هایی بر اساس نیازهای کارفرمایان به گونه ای که آن ها را به سوی اخذ گواهینامه های آکادمیک تحصیلی تکمیلی/گواهینامه های معتبر تخصصی بین المللی هدایت نماید، همکاری می نماید.

اطلاعات بیشتر را می توانید در وب سایت http://www.emtedadtraining.com مشاهده نمایید.

buy active instagram followers buy facebook subscribers orlando seo